|
Location: Начало -> Новини - 2 клас |
News: Абсолютни шампиони на България за 2011 г.!
Проблем с отоплението в училище засега няма 08-01-2009 На 9.01.2009г., петък, занятията ще започнат нормално, от 8.00ч. и ще свършат в 11.20ч. Автобусът за к-с "Бенковски" ще тръгне от училище в 12.00ч. << Обратно в архива ---
last changed on: 26-09-2009 |